Mladostaši bolji od Talijana

event 07.09.2018.

Mlađi juniori Mladosti pobijedili su talijanski Trieste rezultatom 9:5 u drugom kolu turnira „Mali medo“ koji se igra na zagrebačkoj Šalati. Mladi Talijani poveli su 1:0, ali to im je bilo jedino vodstvo na utakmici. Do kraja prve četvrtine Žapci prelaze u vodstvo (2:1). Ključna se pokazala druga polovica druge četvrtine i početak treće kad […]

Mlađi juniori Mladosti pobijedili su talijanski Trieste rezultatom 9:5 u drugom kolu turnira „Mali medo“ koji se igra na zagrebačkoj Šalati.

Mladi Talijani poveli su 1:0, ali to im je bilo jedino vodstvo na utakmici. Do kraja prve četvrtine Žapci prelaze u vodstvo (2:1). Ključna se pokazala druga polovica druge četvrtine i početak treće kad su Mladostaši serijom 4:0 otišli na 6:2. Do kraja susreta samo su održavali prednost za prvu pobjedu na turniru. Petar Paić bio je najistaknutiji sa 3 gola, dok su čak šestorica Mladostaša postigli po jedan pogodak.
Nakon utakmice trener Gulin je izjavio:
Pobjeda izgleda lagano, ali napravili smo puno grešaka. Teško se krećemo što nije ni čudno s obzirom na fazu priprema u kojoj se nalazimo. Imamo puno prostora za napredak.“
Mladostaši večeras igraju utakmicu, protiv splitskog Mornara, u kojoj će se odlučivati o sudionicima polufinala.