Mladostaši definitivno bez final 4

event 25.10.2015.

Nakon utakmice između Jadrana i Mornara jasno je da Mladostaši neće sudjelovati na final 4 Kupa Hrvatske. U splitskom dvoboju slavio je Mornar rezultatom 12:9. Nada da će Jadran napraviti još jedno iznenađenje trajala je do sredine treće četvrtine kada su Jadranaši imali peterac za vodstvo od 7:6. Nažalost, vratar Mornara, Šparada, obranio je peterac […]

Nakon utakmice između Jadrana i Mornara jasno je da Mladostaši neće sudjelovati na final 4 Kupa Hrvatske. U splitskom dvoboju slavio je Mornar rezultatom 12:9.

Nada da će Jadran napraviti još jedno iznenađenje trajala je do sredine treće četvrtine kada su Jadranaši imali peterac za vodstvo od 7:6. Nažalost, vratar Mornara, Šparada, obranio je peterac Milardoviću i nakon toga Jadran se raspao. Mornar radi seriju od 5:0 i odlazi na nedostižnih 11:6.

Nakon ovakvog ishoda, posljednja utakmica između Mladosti i Solarisa neće imati utjecaja na borbu za jedno od prva dva mjesta koja vode na final 4 gdje će igrati oba splitska kluba.