Mladostaši doživjeli prvi poraz

event 06.11.2016.

Mladostaši su u 4. kolu Regionalne lige očekivano izgubili od Juga u Dubrovniku rezultatom 11:5. Prvi je to poraz Žabaca u ovogodišnjoj Regionalnoj ligi. Igrači trenera Štritofa vrlo dobro su odigrali prvu četvrtinu u kojoj su čak i vodili (3:2), ali nakon toga gotovo dvije četvrtine nisu uspjeli savladati vratara Bijača. Domaćini rade seriju od […]

Mladostaši su u 4. kolu Regionalne lige očekivano izgubili od Juga u Dubrovniku rezultatom 11:5. Prvi je to poraz Žabaca u ovogodišnjoj Regionalnoj ligi.

Igrači trenera Štritofa vrlo dobro su odigrali prvu četvrtinu u kojoj su čak i vodili (3:2), ali nakon toga gotovo dvije četvrtine nisu uspjeli savladati vratara Bijača. Domaćini rade seriju od 5:0 s kojoj preuzimaju vodstvo koje su sigurno održali do kraja utakmice.

Za Mladostaše po pogodak su zabili Bukić, Milaković, Zović, Lazić i Bašić dok su najbolji strijelci utakmice bili Jugaši Obradović i Joković sa po 3 gola.

Sljedeće kolo Regionalne lige igra se tek za dva tjedna.

Pogledajte sastav i strijelce Mladosti na ovoj utakmici.