Mladostaši pobjedama završili nastup na Tomi

event 27.04.2017.

Najmlađi Mladostaši zauzeli su na kraju 17. mjesto na jakom turniru Tomo Udovičić 2017. u Dubrovniku. Nakon 4 poraza u skupini mladi Žapci krenuli su u borbu za 17. mjesto i tu ih je čekalo nove 4 ekipe koje su bile smještene u grupi za razigravanje od 17.-22. mjesta. Prvi susret u nastavku natjecanja igrali […]

Najmlađi Mladostaši zauzeli su na kraju 17. mjesto na jakom turniru Tomo Udovičić 2017. u Dubrovniku.

Nakon 4 poraza u skupini mladi Žapci krenuli su u borbu za 17. mjesto i tu ih je čekalo nove 4 ekipe koje su bile smještene u grupi za razigravanje od 17.-22. mjesta.
Prvi susret u nastavku natjecanja igrali su protiv crnogorske Budve te su odigrali možda najbolju svoju utakmicu. Pobjeda 5:0 pokazala se ključna za konačni plasman jer im je to bio najteži protivnik u razigravanju.
Uslijedile su dvije uvjerljive pobjede protiv KPK 13:1 i sarajevskog Invictuma 14:2. Zadnji dan turnira Mladostaši su zaokružili nastup u Dubrovniku pobjedom protiv gradskih rivala Medveščaka 7:1.
Mladostaši su nastupili u sastavu: Habuda (10 golova na turniru), Rogulj (9), Halar (7), Meić (6), Boroz (4), Barišić (2), Katičić (2), Kern (2), Barišić (1), Bučević (1), Josipović (1), Mardešić (1), Antunović, Brkić, Kvaternik, Padro, Skukan, Ćosić te treneri Hrestak i Šafarić.