Prvenstvo Hrvatske za mlađe kadete

Mladostaši u četvrtak za 5. mjesto

event 13.07.2023.

Naša mlađekadetska momčad borit će se četvrtak za peto mjesto na državnom prvenstvu ovog uzrasta

Naime, u prvoj utakmici poretka od 5. do 8. mjesta, na bazenu na Šalati, Mladost je pobijedila sastav Zagreba 7:5. Rezultatski je utakmica bila potpuno otvorena do posljednje četvrtine u koju se ušlo izjednačenim rezultatom, 5:5. U zadnjih sedam minuta, golovima Leke i Kumrića, dječaci trenera Jureše izborili su nastup za peto mjesto, u četvrtak, relativno rano, od 10.05 sati protiv KPK. Korčulani su naime u drugoj utakmici poretka 5. – 8. mjesta bili bolji od Zadra 1952 pobijedivši 13:10.

Golove za Mladost postigli su – Karlo Leko i Šimun Matošević po 2, te Antonio Kumrić, Antonio Lulić i Dorian Komar po 1 gol.