Mladosti 4. mjesto u Kupu mlađih nada

event 25.09.2022.

Dječaci iz našeg kluba, osvojili su na koncu 4. mjesto na završnom turniru Hrvatskog kupa za mlađe nade koji je u nedjelju završen u Korčuli. U utakmici za treće mjesto, bolji su bili igrači ZPK iz Zagreba, slaveći pobjedu 8:4. Zanimljivost je ove utakmice da su prva i zadnja četvrtina prve četvrtine protekle bez i […]

Zanimljivost je ove utakmice da su prva i zadnja četvrtina prve četvrtine protekle bez i jednog postignutog gola na obje strane. Baš kao što je u polufinalu dan ranije protiv Cavtata (također 8:4 za suparnika) odluka o pobjedniku ‘pala’ u trećoj četvrtini, tako je sada pobjednik odlučen nešto ranije – u drugoj dionici. Upravo je u njoj ZPK ostvario veliku prednost, dobivši tu četvrtinu čak 6:2 što se pokazalo ključnim za konačan rezultat.
Golove su za Mladost postigli – Vito Lokas 2, te Toni Cvitan i Dorijan Komar po 1.

U finalu je momčad Cavtata pobijedila KPK 7:2.