Nade Mladosti među 8 na Prvenstvu Hrvatske

event 06.05.2022.

Treća utakmica nada na Prvenstvu Hrvatske i treća pobjeda. Mladostaši su pobjedili Zadar 1952 13:11 (5:3, 2:3, 3:4, 3:1) i izborili plasman u četvrtfinalnu skupinu F u koju prenose jučerašnju pobjedu protiv Mornara BS. U četvrtfinalnoj skupini će igračima trenera Marinića protivnici biti Zagreb (petak 20:00) i domaći KPK (subota 11:10).  Susret protiv Zadra 1952 […]

Treća utakmica nada na Prvenstvu Hrvatske i treća pobjeda. Mladostaši su pobjedili Zadar 1952 13:11 (5:3, 2:3, 3:4, 3:1) i izborili plasman u četvrtfinalnu skupinu F u koju prenose jučerašnju pobjedu protiv Mornara BS.

U četvrtfinalnoj skupini će igračima trenera Marinića protivnici biti Zagreb (petak 20:00) i domaći KPK (subota 11:10).

Susret protiv Zadra 1952 bio je vrlo neizvjestan. Iako su Žapci ostvarili prednost u prvoj četvrtini, Zadrani su serijom 4:0 uspjeli doći u vodstvo u trećoj četvrtini. Tada su uslijedila dva zgoditka kapetana Sappea za povratak “broda” Mladosti na pravi kurs. Uspjeli su igrači Zadra još dva puta poravnati rezultat, ali pobjeda je na kraju pripala našim dečkima.

Strijelci: Sappe 7, Matošević 2, Lokas 2 i Komar 2.

Slijedi vrlo bitna utakmica protiv gradskih suparnika iz VK Zagreb. Eventualnom pobjedom protiv Zagreba, Žapci bi došli nadomak polufinalu. Sretno dečki!