Nade Mladosti pobjedile Zagreb u Limač kupu

event 17.11.2018.

Nade Mladosti su u 5. kolu Limač kupa Zagreb 2018 nadvisile vršnjake iz VK Zagreb rezultatom 8:2 (3:0, 1:0, 2:1, 2:1). Natjecanje za najmanje vaterpoliste, Limač kup Zagreba 2018, kojeg organizira Zagrebački vaterpolski savez, stiglo je do 5. kola. Današnji susret na Sveticama, pratilo je 50-tak što roditelja, što djedova, što prijatelja najmlađih vaterpolista. Oni […]

Nade Mladosti su u 5. kolu Limač kupa Zagreb 2018 nadvisile vršnjake iz VK Zagreb rezultatom 8:2 (3:0, 1:0, 2:1, 2:1).

Natjecanje za najmanje vaterpoliste, Limač kup Zagreba 2018, kojeg organizira Zagrebački vaterpolski savez, stiglo je do 5. kola. Današnji susret na Sveticama, pratilo je 50-tak što roditelja, što djedova, što prijatelja najmlađih vaterpolista. Oni koji su navijali za Mladost imali su razloga za slavlje, jer su mali Žapci uvjerljivo bili bolji od Zagreba. Igrači koje vodi trener Sappe u prve dvije četvrtine nisu primili gol, a postigli su ih 4. Tek u zadnje dvije četvrtine dopustili su protivnicima da zabiju dva gola koja nisu umanjila uvjerljivu pobjedu dječaka u plavo-žutim kapicama.
Najefikasniji za Mladost bili su Petar Erenda i Roko Vukojević sa 3 pogotka, dok su po jedan gol postigli Patrik Dalip i kapetan Bruno Stančić
Ovom utakmicom okončana je prva polovica natjecanja u kojoj su Žapci ostvarili dvije pobjede: protiv Zagreba 8:2 i selekcije ZVS-a 26:0, te izgubili od ZPK 3:7 i Medveščaka 0:2.
Nastavak Limač kupa Zagreb 2018 predviđen je za 24.11.2018. kada će se igrati utakmice 6. kola.