Nade ostavile Lošinj na samo jednom golu

event 29.08.2019.

Uvjerljivom izvedbom u 4. kolu skupine C nade Mladosti su nadvisile vršnjake iz Lošinja i slavile sa 21:1 (4:0, 10:1, 4:0, 3:0). U zadnjem kolu Mladost igra protiv Delfina, 30.8. u 10:40. Izabranici trenera Roberta Sappe opravdali su ulogu velikih favorita u večerašnjem susretu. Posebice se to odnosi na 2. četvrtinu, kada je ušla postava […]

Uvjerljivom izvedbom u 4. kolu skupine C nade Mladosti su nadvisile vršnjake iz Lošinja i slavile sa 21:1 (4:0, 10:1, 4:0, 3:0). U zadnjem kolu Mladost igra protiv Delfina, 30.8. u 10:40.

Izabranici trenera Roberta Sappe opravdali su ulogu velikih favorita u večerašnjem susretu. Posebice se to odnosi na 2. četvrtinu, kada je ušla postava koja je zabila 10, a primila jedan jedini gol. U tom dijelu utakmice odličan je bio Fabio Jakuš koji je u 6 minuta zabio isto toliko golova.

Strijelci za Mladost bili su: Jakuš 6, Čolović 4, Radetić 3, Deni Sappe 2, te po jedan gol, Petrović Maleđević, Erenda, Udovičić, Čorkalo, Tin Sappe i Subota.

Sutra, 30.8. ujutro završava natjecanje u grupi C, utakmicom protiv Delfina. Nakon toga počinje razigravanje za plasman, a naši mali Žapci će gotovo izvjesno u borbu za prvih 8 mjesta.