Nade: Poraz od ZPK u Limač kupu

event 27.11.2018.

Nade Mladosti poražene su od ZPK u 6. kolu Limač kupa Zagreb 2018 rezultatom 4:2 (0:2, 1:0, 3:0, 0:0). Mali Žapci počeli su utakmicu odlično i golovima Ćorkala i Ćolovića dobili su prvu četvrtinu s 2:0. U drugoj dionici igrala se izjednačena utakmica a jedini gol postigli su igrači ZPK. Nakon promjene strana došao je […]

Nade Mladosti poražene su od ZPK u 6. kolu Limač kupa Zagreb 2018 rezultatom 4:2 (0:2, 1:0, 3:0, 0:0).
Mali Žapci počeli su utakmicu odlično i golovima Ćorkala i Ćolovića dobili su prvu četvrtinu s 2:0. U drugoj dionici igrala se izjednačena utakmica a jedini gol postigli su igrači ZPK.
Nakon promjene strana došao je do izražaja izostanak nekolicine igrača Mladosti, posebice Vukojevića i Stančića. ZPK u 3. četvrtini zabija 3 gola što je odlučilo pobjednika, jer u zadnjem dijelu nije bilo zgoditaka.
U idućem kolu Limač kupa Žapci su slobodni, a natjecanje nastavljaju u 8. kolu 8.12. protiv selekcije ZVS-a.