Nade poražene od Primorja

event 05.04.2019.

Nade Mladosti doživjele su prvi poraz u 4. kolu skupine B na Prvenstvu Hrvatske koje se odigrava u Šibeniku. Primorje EB je slavilo rezultatom 11:3 (4:2, 0:0, 5:0, 2:1).Mali Žapci vrlo dobro su se držali prve dvije četvrtine nakon kojih je Primorje vodilo 4:2. U trećoj četvrtini je Primorje napravilo nedostižnu razliku serijom 5:0, prvenstveno […]

Nade Mladosti doživjele su prvi poraz u 4. kolu skupine B na Prvenstvu Hrvatske koje se odigrava u Šibeniku. Primorje EB je slavilo rezultatom 11:3 (4:2, 0:0, 5:0, 2:1).Mali Žapci vrlo dobro su se držali prve dvije četvrtine nakon kojih je Primorje vodilo 4:2. U trećoj četvrtini je Primorje napravilo nedostižnu razliku serijom 5:0, prvenstveno zahvaljujući korpulentnom Tončiću koji je postigao 8 zgoditaka na utakmici i na taj način riješio pitanje pobjednika.

Stijelci za Mladost bili su Roko Vukojević (2) i Bruno Staničić (1).

Mladost je slobodna u 5. kolu, a ne bude li senzacije u susretu Primorje EB vs Galeb MR, Žapci će se kao drugoplasirani u skupini B plasirati među 8 najboljih ekipa na Prvenstvu Hrvatske. U tom slučaju, protivnik u četvrtfinalu bit će Zadar 1952, a utakmica je na rasporedu u subotu u 10:45.