Nade preko Vojvodine do četvrtfinala

event 06.04.2018.

Nade Mladosti pobijedile su Vojvodinu rezultatom 6:4 u osmini finala memorijalnog tutnira Tomo Udovičić 2018 u Dubrovniku. Bila je to to jedna tvrda utakmica koju su igrači i igračice pod vodstvom Ratka Štritofa riješili u trećoj četvrtini kada su se odvojili na 3 razlike (4:1). Izvrsnu utakmicu odigrao je Bučević koji je zabio prvih 5 […]

Nade Mladosti pobijedile su Vojvodinu rezultatom 6:4 u osmini finala memorijalnog tutnira Tomo Udovičić 2018 u Dubrovniku.

Bila je to to jedna tvrda utakmica koju su igrači i igračice pod vodstvom Ratka Štritofa riješili u trećoj četvrtini kada su se odvojili na 3 razlike (4:1). Izvrsnu utakmicu odigrao je Bučević koji je zabio prvih 5 mladostaških golova. Pobjedu je potvrdio Mardešić minutu prije kraja postigavši gol za 6:3. Do kraja su igrači iz Srbije uspjeli samo smanjiti zaostatak i slavlje Žabaca je moglo početi.
U večernjem dijelu programa na rasporedu je četvrtfinale u kojem će se Mladostaši sastati sa domaćim Jugom. Utakmica počinje u 21:30.