Cavtat bolji u finalu

Nade su srebrne

event 02.04.2023.

Podmladak našeg kluba, nade Mladosti osvojile su drugo mjesto i srebrnu medalju na u nedjelju završenom Prvenstvu Hrvatske za uzrast do 12 godina, a koje se od srijede održavalo u Splitu

U finalu je sastav Cavtata bio bolji 9:7 (3:1, 2:2, 2:1, 2:3). Suparnici s juga Hrvatske, valja sportski priznati bili su bolji. Naši su dječaci vodili samo jednom, u 1. minuti kada je iz peterca Vito Lokas doveo Mladost u vodstvo (1:0). Ubrzo je međutim Cavtat uspio preokrenuti rezultat u svoju korist, dosta brzo povesti s tri pogotka razlike (4:1). Ovu su prednost naši suparnici uspješno čuvali do kraja, čak i zadnjoj četvrtini imali i nešto malo veću prednost (9:5).

Neovisno porazu u finalu, već sam ulazak u završnu borbu za zlato je lijepo postignuće našeg kluba na čemu čestitamo svim igračima i trenerici Moreni Marinković.

Strijelci za našu momčad bili su – Vito Lokas 2, te po 1 gol Dominik Sarić, Andrija Klišanin, Toni Cvitan, Dorian Komar i Juraj Šorić.