Nade u borbi od 5.-8. mjesta nakon poraza od Mornara

event 31.08.2019.

Mornar je bio bolji od naših nada i slavio s 16:5 (4:1, 4:2, 6:1, 2:1). Mali Žapci nastavljaju Kup RH razigravanjem od 5. do 8. mjesta. Izabranicima trenera Sappea slijedi utakmica protiv Jug CO u 20:00 sati.Naši dečki su pokušali parirati Splićanima, ali oni su jednostavno bili bolji. Obje postave, ona koja je igrala u […]

Mornar je bio bolji od naših nada i slavio s 16:5 (4:1, 4:2, 6:1, 2:1). Mali Žapci nastavljaju Kup RH razigravanjem od 5. do 8. mjesta. Izabranicima trenera Sappea slijedi utakmica protiv Jug CO u 20:00 sati.Naši dečki su pokušali parirati Splićanima, ali oni su jednostavno bili bolji. Obje postave, ona koja je igrala u prvoj i ona iz druge četvrtine, napravile su sličan zaostatak pa je Mornar na promjenu strana otišao sa +5. Golove u prvom dijelu susreta su zabili Fabio Jakuš (1) i Rokov Vukojević (2), sve iz peteraca.

Nakon promjene strana, Mornar je udvostručio svoju prednost, a jedini pogodak je postigao Jakuš.

Posljednja četvrtina susreta je bila s najmanje postignutih golova, a u listu strijelaca je od Žabaca jedino upisao kapetan Stančić.

Ovim porazom Mladost nastavlja turnir u razigravanju od 5. – 8. mjesta, kao i Mornar, a slijedeća utakmica je u 20:00 protiv Juga CO.