Nade u finalu Prvenstva Hrvatske

event 29.08.2020.

Nade HAVK Mladost pobjedom nad Jugom 9:5 osigurale su finale na završnom turniru Prvenstva Hrvatske. U izjednačenoj poluzavršnoj utakmici bolje je započeo Jug. Nastavila se izjednačena igra. Mladost je prvi put povela 90 sekundi prije kraja 3. dionice. Na 4 minute prije kraja prvi put su mladi Žapci odmakli i na dva pogotka prednosti (7:5). Ubrzo […]

Nade HAVK Mladost pobjedom nad Jugom 9:5 osigurale su finale na završnom turniru Prvenstva Hrvatske.

U izjednačenoj poluzavršnoj utakmici bolje je započeo Jug. Nastavila se izjednačena igra. Mladost je prvi put povela 90 sekundi prije kraja 3. dionice. Na 4 minute prije kraja prvi put su mladi Žapci odmakli i na dva pogotka prednosti (7:5). Ubrzo potom uslijedio je pogodak za 8:5 što je značilo nedostižnu prednost i odlazak u finale.

Finalna utakmica Prvenstva Hrvatske na rasporedu je u nedjelju, s početkom u 12 sati. Protivnik Žapcima bit će Medveščak.