Nade zauzele 9. mjesto na Tomi Udovičiću

event 24.04.2022.

Pobjedom u zadnjem susretu nad mađarskim PSN 7:6 (3:2, 2:1, 2:2, 0:1) nade HAVK Mladost izborile su 9.mjesto na međunarodnom turniru Tomo Udovičić igranom ovaj tjedan u Dubrovniku. Za kraj tjedna u Dubrovniku igrači koje vodi Duško Marinić slavili su protiv jakih Mađara. Susret je počeo izmjenom vodstva na jednoj i drugoj strani. Ali potom […]

Pobjedom u zadnjem susretu nad mađarskim PSN 7:6 (3:2, 2:1, 2:2, 0:1) nade HAVK Mladost izborile su 9.mjesto na međunarodnom turniru Tomo Udovičić igranom ovaj tjedan u Dubrovniku.

Za kraj tjedna u Dubrovniku igrači koje vodi Duško Marinić slavili su protiv jakih Mađara. Susret je počeo izmjenom vodstva na jednoj i drugoj strani. Ali potom Žapci preuzimaju inicijativu i ostvaruju vodstvo od +2, a početkom treće dionice i +3. Mađari su uspjeli smanjiti rezultat na gol zaostatka četiri minute prije kraja susreta. Žapci su izdržali bez primljenog gola unatoč trećem isključenju kapetana i najboljeg našeg igrača Sappea minutu i pol do kraja.

Čestitke igračima i trenerima na borbenosti tijekom čitavog turnira.

Stijelci: Sappe 2 (ukupno 21 na čitavom turniru), Matošević 2, Lulić 1, Leko 1 i Komar 1.

Sastav Mladosti u Dubrovniku: Mark Jelača, Šimun Matošević, Tomislav Zore, Jozo Tadić, Antonio Lulić, Karlo Leko, Fran Šušak, Deni Sappe, Ivan Silić, Dorijan Komar, Juraj Šorić, Jakov Kokorić, Lovro Vujić, Luka Božan, Roko Kercel, Adrijano Santini, trener Duško Marinić, pomoćni trener Robert Sappe.