Neugodan poraz nada od Cavtata

event 19.12.2015.

U 3.kolu Božićnog turnira u Splitu nade Mladosti doživjele su neugodan poraz od Cavtata rezultatom 8:4. Početak utakmice nije dao naslutiti da će naši mladići doživjeti ovakav poraz. Do pred sam kraj 2. četvrtine na semaforu je stajalo 2:0 za mlade Žapce. Nažalost u samo 40 sekundi suci dosuđuju dva peterca za Cavtat i na […]

U 3.kolu Božićnog turnira u Splitu nade Mladosti doživjele su neugodan poraz od Cavtata rezultatom 8:4.

Početak utakmice nije dao naslutiti da će naši mladići doživjeti ovakav poraz. Do pred sam kraj 2. četvrtine na semaforu je stajalo 2:0 za mlade Žapce. Nažalost u samo 40 sekundi suci dosuđuju dva peterca za Cavtat i na polovini utakmice rezultat je poravnat 2:2. U nastavku po dva gola postigle su obje ekipe za rezultat 4:4 i u tom trenutku Mladostaši su stali. Do kraja utakmice momčad Cavtata je postigla 4 gola i ostvarila veliku pobjedu.
Golove za Mladost postigli su Tkalčec (2) te Mihaljević i Pantlik po 1.

Vrlo brzo Žapci imaju priliku za iskupljenje kad igraju protiv Zadra.