Poraz 21:15

Niti 15 golova ml. juniora nije bilo dovoljno

event 14.11.2022.

Mlađejuniorska postava našeg kluba gostovala je u nedjelju navečer u Rijeci, na Kantridi. Samo 24 sata nakon utakmice 1. kola u Zadru, već je slijedilo 2. kolo državnog prvenstva.

Dečki trenera Vinceka su sada u gostima postigli 15 golova. Brojka koja uopće nije loša, ali opet… nije se pokazala dovoljnom za pobjedu. Suparnik, domaća momčad Primorja EB je pobijedila 21:15.

U biti, Riječani su bili bolji tijekom cijele utakmice, ne dopustivši niti jednom rezultatsko poravnanje. Nakon prve četvrtine je bilo već 7:3 za suparnika. Početkom druge četvrtine mladi su mladostaši smanjili na 7:5, ali dalje od ovoga ili manje od dva gola zaostatka nije više išlo do kraja susreta. Dapače, na kraju treće dionice je zaostatak bio dotad najveći (17:10). U zadnjoj četvrtini je i minus 8, odnosno 20:12 za Riječane.

Strijelci za našu momčad bili su – Fran Dobrić 4, Andrija Čolović 3, Luka Palavra 3, Bruno Stančić 3, te po 1 gol Petar Erenda i Niko Sošić.

U sljedećem kolu, 26. ovog mjeseca igra se gradski derbi. Na bazen uz Savu dolazi Medveščak.