18. kolo Prvenstva Hrvatske

Nova visoka pobjeda mlađih juniora

event 13.04.2024.

U manje od 24 sata dvije velike, uvjerljive pobjede, obje doma i obje protiv splitskih sastava. Naši mlađi juniori, sastav kojeg vodi trener Zoran Bajić nakon što su u petak svladali Mornar, u subotu prijepodne su ‘izrešetali’ i mrežu POŠK-a 1937 u utakmici 18. kola Prvenstva Hrvatske

Završilo je 19:7 (6:0, 3:1, 3:3, 7:3). Gosti su prvi pogodak postigli tek početkom 10. minute, no dotad su već naši mladići vodili sasvim nedostižnih 7:0. Na drugi gol su poškovci morali pričekati sve do početka treće četvrtine (11:2).

Strijelci za Mladost bili su Petar Erenda 5 golova, zatim Ivan Maglica, Andrija Čolović, Bartol Kokanović, Noah Gavrilović i Matej Šorić po 2 pogotka, te po 1 Leo Radetić, Filip Rogić, Roko Bolanča i Vito Brčić.