Očekivani poraz od Juga

event 02.12.2016.

Europski prvak Jug ipak je bio prejak za Mladostaše u drugom kolu kvalifikacijskog turnira Kupa Hrvatske. Mladostaši su odigrali jako dobro prvu četvrtinu u kojoj se istaknuo vratar Marcelić obranivši peterac. U nastavku su igrači trenera Štritofa napravili nekoliko pogrešaka u dodavanju koje Jugaši kažnjavaju kontrama i polukontrama. Žapci su cijelim tijekom plivaćki vrlo dobro […]

Europski prvak Jug ipak je bio prejak za Mladostaše u drugom kolu kvalifikacijskog turnira Kupa Hrvatske.

Mladostaši su odigrali jako dobro prvu četvrtinu u kojoj se istaknuo vratar Marcelić obranivši peterac. U nastavku su igrači trenera Štritofa napravili nekoliko pogrešaka u dodavanju koje Jugaši kažnjavaju kontrama i polukontrama. Žapci su cijelim tijekom plivaćki vrlo dobro parirali Jugašima, ali na kraju su ipak doživjeli poraz od 10:4 (2:2, 3:0, 3:1, 2:1).
Uz izvrsnog Marcelića sa tri pogotka istaknuo se Bukić dok je još jedan gol postigao Lazić.
U subotu Mladostaši igraju najbitniju utakmicu turnira. Pobjedom protiv POŠK-a izborit će nastup na završnici Kupa Hrvatske. Utakmice se igra na Savi s početkom u 19 sati.