Pobjeda na otvaranju Kupa RH

event 18.07.2019.

Mlađi kadeti HAVK Mladosti pobjedom su otvorili završni turnir Kupa Hrvatske koji se do nedjelje igra na Šalati.  U 1. kolu igrači trenera Ratka Štritofa i pomoćnog trenera Frane Vićana bili su bolji od splitskog Mornara 11:8 (2:2, 1:4, 4:1, 4:1). Nakon izjednačene prve četvrtine, Mornar je preuzeo vodstvo u drugih 7 minuta igre. Nakon […]

Mlađi kadeti HAVK Mladosti pobjedom su otvorili završni turnir Kupa Hrvatske koji se do nedjelje igra na Šalati

U 1. kolu igrači trenera Ratka Štritofa i pomoćnog trenera Frane Vićana bili su bolji od splitskog Mornara 11:8 (2:2, 1:4, 4:1, 4:1).

Nakon izjednačene prve četvrtine, Mornar je preuzeo vodstvo u drugih 7 minuta igre. Nakon prve dvije četvtine gdje se moraju izmijeniti svi igrači, u 3. dijelu igre su Žapci pak vratili utakmicu u neizvjesnost da bi u posljednjem periodu potvrdili kvalitetu i nadjačali Mornara s konačnih 11:8.

Vrh liste strijelaca pripao je Bartulu Bučeviću koji je bio jako raspoložen postigavši 5 pogodaka, Ante Mardešić dodao je 3, dok su jednom loptu u mrežu protivničkog vratara poslali Vito Erceg, Bruno Stančić i Roko Padro.

Sljedeći ispit na rasporedu je u petak kada Žapci igraju protiv Juga. Susret počinje u 9 sati.