Pobjeda na startu Eura

event 10.09.2017.

Hrvatska U17 reprezentacija pobjedom je otvorila pohod na medalju na Europskom prvenstvo na Malti. U prvom kolu svladali su Crnu Goru rezultatom 13:9. Crnogorci su poveli 1:0 i 2:1, ali igrači izbornika Vinceka odigrali su izvrsno kraj prve i početak druge četvrtine te poveli 5:2. Do kraju utakmice protivnicima nismo dopustili da se približe niti […]

Hrvatska U17 reprezentacija pobjedom je otvorila pohod na medalju na Europskom prvenstvo na Malti. U prvom kolu svladali su Crnu Goru rezultatom 13:9.

Crnogorci su poveli 1:0 i 2:1, ali igrači izbornika Vinceka odigrali su izvrsno kraj prve i početak druge četvrtine te poveli 5:2. Do kraju utakmice protivnicima nismo dopustili da se približe niti na pogodak zaostatka. Najviše golova za Hrvatsku postigao je Čulina (5), a veliki doprinos dao je i Mladostaš Herceg sa 3 gola.
Od Žabaca pogodak je zabio i Markić, a svoje prve minute na ovom prvenstvu odradili su i Bajić i Miškić.
Hrvatska u ponedjeljak igra protiv Mađarske te bi taj susret mogao odlučiti o konačnom pobjedniku skupine. Mađari su u prvom kolu pobijedili Ukrajinu 11:1.