Pobjeda nad Crnogorcima

event 29.07.2021.

Hrvatska vaterpolska reprezentacija pobijedila je Crnu Goru u utakmici 2. kola Olimpijskih igara u Tokiju 13:8 (1:1, 6:4, 4:3, 2:0). Sjajna je bila igra naših Barakuda. Nakon izjednačenih 8 minuta, Barakude pojačavaju tempo i na poluvremenu vode +2. U trećoj dionici igre povisuju prednost na +3 da bi u posljednjem periodu Bijač zaključao svoju mrežu […]

Hrvatska vaterpolska reprezentacija pobijedila je Crnu Goru u utakmici 2. kola Olimpijskih igara u Tokiju 13:8 (1:1, 6:4, 4:3, 2:0).

Sjajna je bila igra naših Barakuda. Nakon izjednačenih 8 minuta, Barakude pojačavaju tempo i na poluvremenu vode +2. U trećoj dionici igre povisuju prednost na +3 da bi u posljednjem periodu Bijač zaključao svoju mrežu nedopustivši Crnogorcima ni jedan pogodak.

Hrvatska sljedeći ispit ima za dva dana, kada u subotu igra protiv Srbije. Suset je na rasporedu u 8:30 h.