Pobjeda protiv Vojvodine

event 28.05.2022.

Kadeti Mladosti nadigrali su Vojvodinu sa 13:9 (4:3, 5:1, 2:2, 2:3) u trećem kolu turnira “Millenium” i sada imaju jednu pobjedu i dva poraza. Prelazak s otvorenog na zatvoreno plivalište bazena Kantrida očito je pasalo našim igračima, pa su upisali prvu pobjedu na turniru. Utakmica je odlučena u 2. četvrtini u kojoj su Žapci nakon […]

Kadeti Mladosti nadigrali su Vojvodinu sa 13:9 (4:3, 5:1, 2:2, 2:3) u trećem kolu turnira “Millenium” i sada imaju jednu pobjedu i dva poraza.

Prelazak s otvorenog na zatvoreno plivalište bazena Kantrida očito je pasalo našim igračima, pa su upisali prvu pobjedu na turniru. Utakmica je odlučena u 2. četvrtini u kojoj su Žapci nakon poravnanja na 4:4 zabili pet golova u nizu i praktično riješili pitanje pobjednika.

Sutra je za naše dečke dan ogleda s Talijanima. Najprije u 11:00 igraju protiv Trsta, a onda u 15:00 sa Bresciom.

Strijelci: Erenda 3, Čolović 3, Petrović Malešević 3, Sappe 3 i Bolanča 1.