Pobjeda u derbiju protiv Primorja

event 12.12.2015.

U drugom kolu kvalifikacija za Prvenstvo Hrvatske u Zadru mlađi juniori Mladosti pobijedili su Primorje rezultatom 9:6. Bila je to utakmica dviju najboljih momčadi na turniru i naši mladići su pokazali izvrsnu igru i zasluženo slavili. Mladostaši su dobili 1. četvrtinu sa 2:0, ali Rječani malo po malo se ipak vraćaju te na početku 3. […]

U drugom kolu kvalifikacija za Prvenstvo Hrvatske u Zadru mlađi juniori Mladosti pobijedili su Primorje rezultatom 9:6.

Bila je to utakmica dviju najboljih momčadi na turniru i naši mladići su pokazali izvrsnu igru i zasluženo slavili. Mladostaši su dobili 1. četvrtinu sa 2:0, ali Rječani malo po malo se ipak vraćaju te na početku 3. četvrtine izjednačuju na 3:3. Do kraja četvrtine naša momčad postiže 3, a prima samo 1 pogodak i u zadnju dionicu ulaze sa vodstvom 6:4. Igrači pod vodstvom trenera Vinceka mirno i pametno su odigrali posljednju četvrtinu i bez poteškoća upisali pobjedu. Ova pobjeda puno znači našim igračima, kako za ovaj turnir, tako i za cijelo natjecanje jer im daje samopouzdanje kako i ove godine mogu napraviti dobar rezultat na Prvenstvu Hrvatske.

U subotu mladi Žapci igraju protiv domaćina Zadra i pobjedom bi osigurali nastup u polufinalu Prvenstva Hrvatske. Zadar je u dva nastupa upisala dva poraza (Primorje i MEdveščak). Utakmica počinje u 11:10.