Pobjeda za drugo mjesto u skupini

event 07.08.2020.

Juniori HAVK Mladost pobjedom su nad domaćinom Korčulanskim plivačkim klubom 8:5 završili grupnu fazu natjecanja. U posljednjem kolu skupine B Žapci su nakon izjednačenog starta, u drugih osam minuta ubacili u veću brzinu i napravili razliku koju su održavali do kraja utakmice. Mladostaši su tako osigurali drugo mjesto koje vodi u krnje četvrtfinale u subotu ujutro. […]

Juniori HAVK Mladost pobjedom su nad domaćinom Korčulanskim plivačkim klubom 8:5 završili grupnu fazu natjecanja.

U posljednjem kolu skupine B Žapci su nakon izjednačenog starta, u drugih osam minuta ubacili u veću brzinu i napravili razliku koju su održavali do kraja utakmice.

Mladostaši su tako osigurali drugo mjesto koje vodi u krnje četvrtfinale u subotu ujutro. Susret je na rasporedu u 10:00. Protivnik je splitski Jadran, trećeplasirana momčad skupine A.