Pobjedom krenuli u lov na duplu krunu

event 13.05.2016.

Ovog vikenda (od 13.-15.5) u Zagrebu se održava četvrtfinalni turnir Kupa Hrvatske za juniore. Mladostaši su aktualni prvaci te trener Gulin i njegovi momci žele dvostruku krunu. U prvom kolu Mladosaši su imali lagan posao protiv Medveščaka koji je domaćin ovog turnira. Žapci su slavili rezultatom 20:4 (5:0, 4:0, 6:2, 5:2). Pobjednik je bio odlučen […]

Ovog vikenda (od 13.-15.5) u Zagrebu se održava četvrtfinalni turnir Kupa Hrvatske za juniore. Mladostaši su aktualni prvaci te trener Gulin i njegovi momci žele dvostruku krunu.

U prvom kolu Mladosaši su imali lagan posao protiv Medveščaka koji je domaćin ovog turnira. Žapci su slavili rezultatom 20:4 (5:0, 4:0, 6:2, 5:2). Pobjednik je bio odlučen već u prve dvije četvrtine u kojima igrači trenera Gulina nisu primili niti jedan pogodak. Prvi gol su primili tek 2 minute prije kraja 3. četvrtine kad je na semaforu bilo već velikih 13:0. Do kraja utakmice Mladostaši su povečali prednost i potvrdili da su najbolja ekipa u Zagrebu.

Čak devetorica Mladostaša upisali su se u listu strijelaca, a najviše je posigao Luka Brčić 4.

U drugom kolu Žapci se sastaju sa mladićima Zadra koje su u Prvenstvu Hrvatske pobijedili 14:0 tako da očekujemo još jednu laganu pobjedu našeg sastava. Susret protib Zadrana igra se na bazenu uz Savu u petak u 20:50