Treće kolo Premier lige

Pognutih glava iz Kragujevca

event 12.10.2024.

Srpski grad u Šumadiji ostaje nam za ovu sezonu u jako lošem sjećanju. Ondje se nismo uspjeli plasirati u Ligu prvaka, primivši 4 gola u zadnjoj četvrtini

Mjesec dana kasnije, novi poraz u Kragujevcu. Samo što je sada bio daleko uvjerljiviji za domaćina, s puno pogodaka i još većom gol-razlikom.
Radnički je svladao Mladost 17:12 (2:1, 2:4, 7:4, 6:3).

U poluvremenu je još bilo 5:4 za našu momčad, ali u drugom dijelu utakmice kao da je u bazenu bio neki drugi sastav. Suparnik je imao raspoloženog strijelca Strahinju Rašovića (5 pogodaka), ali i ukupno 9 različitih igrača koji su pogađali mrežu vratara Marcelića i Sunare. Pogađali su suparnici iz svih pozicija, sa svih strana i na sve načine. Sve u svemu, neugodna večer u Kragujevcu.

Strijelci za Mladost bili su – Luka Bukić, Ante Vukičević i Konstantin Harkov po 3 gola, Andrija Bašić 2 i Josip Vrlić 1 gol.