Poraz juniora od domaćina

event 20.05.2022.

U drugom kolu međunarodnog turnira u Budimpešti mladostaši su poraženi od domaćeg UVSE-a s 17:10 (1:2, 7:2, 5:5, 4:1). U dvoboju s domaćinima ključnom se pokazala druga dionica. Do tada su Žapci dobro stajali, imali razbranjenog vratara Ćosića i čvrstu obranu, te vodstvo od 2:1. Neiskorišten igrač više na samom početku druge četvrtine kao da […]

U drugom kolu međunarodnog turnira u Budimpešti mladostaši su poraženi od domaćeg UVSE-a s 17:10 (1:2, 7:2, 5:5, 4:1).

U dvoboju s domaćinima ključnom se pokazala druga dionica. Do tada su Žapci dobro stajali, imali razbranjenog vratara Ćosića i čvrstu obranu, te vodstvo od 2:1. Neiskorišten igrač više na samom početku druge četvrtine kao da je našim dečkima poremetio koncentraciju i počeli su se nizati golovi u našoj mreži.

Nakon zamjene strana i vodstva UVSE-a 8:4, Žapci postižu dva lijepa gola preko Obuljena i Tkalčeca, ali Mađari vraćaju na +4 realiziravši dva igrača više. Do kraja treće četvrtine igralo se gol za gol, da bi u zadnjoj četvrtini domaćini potvrdili da su bolja ekipa i zasluženo slavili.

Strijelci: Obuljen 3, Tkalčec 2, Pajić 2, Brčić 1, Fajković 1 i Jan Bušić 1

Mladost nakon dva susreta ima pobjedu i poraz, a sutra Žapce u 10:00 očekuje Vasas.

Utakmice juniora Mladosti u glavnom gradu Mađarske može se uživo pratiti na facebook stranici UVSE – vizilabda.