Poraz kadeta od Primorja EB

event 28.05.2022.

U drugom kolu međunarodnog turnira “Millenium” kadeti Mladosti poraženi su od Primorja EB 7:5 (3:1, 0:2, 3:1, 1:1) U većem dijelu utakmica je bila izjednačena, da bi domaćin u trećoj četvrtini otišao na tri, pokazat će se na kraju, nedostižna gola prednosti. Najrasploženiji Žabac bio je Čolović koji je zabio 4 gola, pravilno ih rasporedivši […]

U drugom kolu međunarodnog turnira “Millenium” kadeti Mladosti poraženi su od Primorja EB 7:5 (3:1, 0:2, 3:1, 1:1)

U većem dijelu utakmica je bila izjednačena, da bi domaćin u trećoj četvrtini otišao na tri, pokazat će se na kraju, nedostižna gola prednosti. Najrasploženiji Žabac bio je Čolović koji je zabio 4 gola, pravilno ih rasporedivši po četvrtinama. Jedan gol je pridodao Sappe.

Žapci u trećem kolu igraju protiv Vojvodine.