Poraz kadeta u razigravanju za 5. mjesto

event 05.10.2019.

Kadeti HAVK Mladosti nisu se uspjeli oporaviti nakon poraza u četvrtfinalu te su i u razigravanju od 5. do 8. mjesta poraženi od Barcelone 8:6 (2:3, 1:2, 3:1, 2:0). Žapci su dobro ušli u susret. U prvih osam minuta postigli su 3 pogotka (Padro, Mardešić i Bučević), a primili 2. U nastavku su do poluvremena […]

Kadeti HAVK Mladosti nisu se uspjeli oporaviti nakon poraza u četvrtfinalu te su i u razigravanju od 5. do 8. mjesta poraženi od Barcelone 8:6 (2:3, 1:2, 3:1, 2:0).

Žapci su dobro ušli u susret. U prvih osam minuta postigli su 3 pogotka (Padro, Mardešić i Bučević), a primili 2. U nastavku su do poluvremena još povećali svoju prednost (Mardešić i Barišić) te se na veliki odmor otišlo s +2 (5:3). Nakon predaha stanje u bazenu se potpuno promijenilo. Igrači Ratka Štritofa u preostalih 14 minuta, i to na početku 3. dionice, postigli su samo jedan pogodak (Bučević) dok je Barcelona napravila seriju 5:0 i time zaključila utakmicu u svoju korist.

Pred Žapcima je sutra borba za 7. mjesto. Susret je na rasporedu u 10 sati, a protivnik će biti dubrovački Jug.