Poraz ml. juniora od Primorca

event 14.12.2019.

Mlađi juniori poraženi su od Primorca u 3. kolu turnira Olimpijskih nada u Dubrovniku rezultatom 10:7 (3:3, 4:1, 2:4, 1:0), te će u subotu 14.12. u 19:30 igrati protiv domaćeg Jug AO za ulazak u finale turnira. Kotorani su gotovo čitav susret vodili i na kraju zasluženo slavili u susretu za prvo mjesto u skupini A. […]

Mlađi juniori poraženi su od Primorca u 3. kolu turnira Olimpijskih nada u Dubrovniku rezultatom 10:7 (3:3, 4:1, 2:4, 1:0), te će u subotu 14.12. u 19:30 igrati protiv domaćeg Jug AO za ulazak u finale turnira. Kotorani su gotovo čitav susret vodili i na kraju zasluženo slavili u susretu za prvo mjesto u skupini A. Trudili su se igrači trenera Gulina, dali sve od sebe, jednom čak i poravnali rezultat na 3:3, ali više od toga nije išlo. Nakon smanjena vodstva Primorca na 8:7, golom Tkalčeca iz peterca 3 minute prije kraja treće četvrtine, Mladost do kraja susreta nije postigla niti jedan gol, a primila ih je dva.

Najefikasniji u redovima Žabaca bio je Tkalčec sa 4 postignuta gola, dva je zabio Bušić, a jedan Mozara.

Mlađim juniorima slijedi polufinale protiv Juga koje je na rasporedu u 19:30. U drugom polufinalu se sastaju Primorac i Jadran HN.