Poraz mlađih juniora

event 14.11.2022.

U Višnjiku, neposredno uoči utakmice seniora Zadra 1952 i Mladosti, u bazenu su snage odmjerili i mlađi juniori ova dva kluba. U subotu je naime utakmicama 1. kola počelo i Prvenstvo Hrvatske za mlađe juniore.

Za Zadrane smo znali da imaju dobru školu, te k tomu odgovarajuće rezultate u mlađim dobnim uzrastima. To su i dokazali u srazu s našim mladićima trenera Damira Vinceka. Konačan rezultat govori dovoljno, ako ne i sve. Bilo je 6:1 za suparnika sredinom druge četvrtine, pa 9:2 početkom treće. Sve u svemu od starta nije izgledalo da će na cilju biti bolje. Najveću su prednost Zadrani imali dvije i pol minute do kraja (12:4). Poraz je tek malo ublažen s naša tri uzastopna gola za konačnih 12:7 za Zadar 1952.
Strijelci za Mladost bili su – Andrija Čolović 3, Petar Erenda 2 gola, te po 1 pogodak Luka Palavra i Niko Sošić.

Naši će mladići već sutra ponovo ‘u akciju’. U nedjelju naime u 2. kolu mlađejuniorskog Prvenstva Hrvatske ponovo gostujemo, ovog puta u Rijeci kod Primorja EB od 17.00 sati.