Poraz mlađih kadeta od Solarisa

event 25.02.2022.

Drugi dan poluzavršnice Prvenstva Hrvatske nije dobro počeo za naše mlađe kadete. Izgubili su naši Žapci susret protiv Solarisa 9:6 (4:3, 2:0, 1:1, 2:2). Igrači domaćeg Solarisa su čitavim tijekom susreta bili u vodstvu. U prve dvije četvrtine je vodstvo domaćina iznosila 1-2 pogotka, da bi se nakon zamjene strana prednost povećala i na +4. […]

Drugi dan poluzavršnice Prvenstva Hrvatske nije dobro počeo za naše mlađe kadete. Izgubili su naši Žapci susret protiv Solarisa 9:6 (4:3, 2:0, 1:1, 2:2).

Igrači domaćeg Solarisa su čitavim tijekom susreta bili u vodstvu. U prve dvije četvrtine je vodstvo domaćina iznosila 1-2 pogotka, da bi se nakon zamjene strana prednost povećala i na +4.

Ipak susret je okončan s tri gola zaostatka naših Žabaca, nakon gola Maglice, najraspoloženijeg strijelca u našim redovima, kojeg je postigao u posljednjoj minuti utakmice.

Večeras u 20:00 Mladost igra utakmicu trećeg kola protiv Mornara.

Strijelci za Mladost: Maglica (4), Strahonja (1) i Sappe (1).