Poraz nada od Barcelonete

event 19.04.2017.

Nade Mladosti porazom su otvorili svoj ovogodišnji nastup na turniru Tomo Udovičić u Dubrovniku. Protiv vrlo jake ekipe Barcelonete naši mladići su se dobro držali u početku utakmice, ali s nekoliko grešaka dopustili su protivniku da napravi prednost. U drugom poluvremenu mali Žapci su potpuno pali u igri što su gosti iz Španjolske iskoristili za […]

Nade Mladosti porazom su otvorili svoj ovogodišnji nastup na turniru Tomo Udovičić u Dubrovniku.

Protiv vrlo jake ekipe Barcelonete naši mladići su se dobro držali u početku utakmice, ali s nekoliko grešaka dopustili su protivniku da napravi prednost. U drugom poluvremenu mali Žapci su potpuno pali u igri što su gosti iz Španjolske iskoristili za uvjerljivu pobjedu. Barceloneta je slavila rezultatom 5:0, a sve golove su postigli u drugoj i trećoj četvrtini

U četvrtak igrače trenera Hrestaka čekaju dvije utakmice u kojima će svakako pokušati popraviti današnji dojam. U 10 ujutro otvaraju dnevni program protiv ekipe Starog grada iz Srbije. Poslijepodne u 18:15 imaju još jednog teškog protivnika, talijansku Romu.