Poraz od Jadrana

event 02.09.2021.

Mladi Žapci visoko su poraženi od Jadrana 10:1 (2:0, 2:0, 3:1, 3:0) i zadnjeg dana turnira igrat će “revanš” protiv Medveščaka u borbi za brončano odličje na ovogodišnjem Prvenstvu Hrvatske. Večeras nije puno toga polazilo za rukom igračima koje vodi trenerica Marinković s pomoćnikom Banićem. Protiv sebe su imali snažnog Jadrana koji je od samog […]

Mladi Žapci visoko su poraženi od Jadrana 10:1 (2:0, 2:0, 3:1, 3:0) i zadnjeg dana turnira igrat će “revanš” protiv Medveščaka u borbi za brončano odličje na ovogodišnjem Prvenstvu Hrvatske.

Večeras nije puno toga polazilo za rukom igračima koje vodi trenerica Marinković s pomoćnikom Banićem. Protiv sebe su imali snažnog Jadrana koji je od samog početka nametnuo svoju igru i iz četvrtine u četvrtinu povećavao svoju prednost.

Za počasni pogodak malih Žabaca pobrinuo se Grgur Mihaljević koji je u 3. četvrtini pogodio mrežu splitskog vratara.

Turnir mali Žapci završavaju susretom za 3. mjesto, a tu im je protivnik Medveščak koji je u drugom polufinalu poražen od KPK. Utakmica za brončanu medalju je na rasporedu 3.9. u 10:40.