Poraz od Primorja EB na “Malom medi”

event 07.09.2019.

U razigravanju za plasman od 9. do 12. mjesta Mladostaši rođeni 2004. godine i kasnije, poraženi su od Primorja EB s 9:6 (2:0, 3:2, 1:1, 3:3). Baš kao što se na turniru “Mali medo” mijenja vrijeme između sunčanog i kiše, tako se mijenja igra mlađih juniora. Danas smo gledali jednu “oblačniju” utakmicu s nekoliko grešaka […]

U razigravanju za plasman od 9. do 12. mjesta Mladostaši rođeni 2004. godine i kasnije, poraženi su od Primorja EB s 9:6 (2:0, 3:2, 1:1, 3:3).

Baš kao što se na turniru “Mali medo” mijenja vrijeme između sunčanog i kiše, tako se mijenja igra mlađih juniora. Danas smo gledali jednu “oblačniju” utakmicu s nekoliko grešaka u dodavanjima, s manje uplivavanja nego sinoć, pa i konačan rezultat nije mogao biti “vedar”.

Primorje EB je bilo bolje, a od svijetlih trenutaka valja izdvojiti gol Josipovića početkom druge četvrtine kada je otplivao od svojih 6 metara do protivnička 4 metra i to s dvojicom igrača “na leđima” i zabio za smanjenje vodstva Primorja koje je iznosilo 2:0. U svijetle trenutke ekipe koju vodi Nikica Gulin spada i obranjen peterac vratara Ćosića početkom treće četvrtine.

Strijelci za Mladost: Josipović 3, te Jelen, Mihaljević i Tkalčec po 1 gol.

Mladost u 15:00 igra protiv Mornara BS, a sutra 8.9. završava turnir s organizatorom Medveščakom u 13:00.