Poraz od Primorja EB u napetom četvrtfinalu PH

event 29.02.2020.

Stari znanci iz kvalifikacija odigrali su napetu utakmicu u četvrtfinalu Prvenstva Hrvatske. Nažalost po Mladost, igrači Primorja EB slavili su s 12:11 (4:4, 2:1, 1:3, 5:3), te odlaze u polufinale. Žapci turnir nastavljaju u 17:50 protiv KPK. Na Poljudu je jutros odigrano napeto četvrtfinale između Primorja i Mladosti. Ovi sastavi se vrlo dobro poznaju i […]

Na Poljudu je jutros odigrano napeto četvrtfinale između Primorja i Mladosti. Ovi sastavi se vrlo dobro poznaju i često u kvalifikacijama igraju “triler” utakmice. Nakon što se prvo poluvrijeme igralo gol za gol, u trećoj četvrtini najprije Primorje odlazi na dva razlike, da bi Žapci u nekoliko minuta preokrenuli rezultat i na zadnju pauzu otišli s prednošću 8:7.

U zadnjoj dionici reprezentativni vratar Primorja Ćubranić je nanizao 5 obrana, što je prelomilo susret iako se naši dečki nisu predavali do zadnjeg napada.

Najbolji strijelac bio je mladi Josipović s 3 postignuta gola. Po dva puta su se u listu strijelaca upisali Mihaljević (uz 5 izborenih isključenja), Tkalčec i V. Antunović. Po jedan su gol zabili Brkić i Bušić.

Igračima Nikice Gulina ostaje borba za plasman od 5.-8. mjesta.