Poraz od Španjolske

event 12.08.2019.

Hrvatska juniorska reprezentacija poražena je u 2. kolu Europskog prvenstva od Španjolske sa 6:4 (0:1, 2:0, 3:1, 1:2). Nakon jučerašnjeg otvaranja pobjedom nad Francuzima, danas su u utakmici s malo pogodaka Španjolci bili koncentriraniji i, osim početnog vodstva Hrvatske, konstantno bili u prednosti. Najveću su prednost imali početkom posljednjih osam minuta igre (6:2), da bi […]

Hrvatska juniorska reprezentacija poražena je u 2. kolu Europskog prvenstva od Španjolske sa 6:4 (0:1, 2:0, 3:1, 1:2).

Nakon jučerašnjeg otvaranja pobjedom nad Francuzima, danas su u utakmici s malo pogodaka Španjolci bili koncentriraniji i, osim početnog vodstva Hrvatske, konstantno bili u prednosti. Najveću su prednost imali početkom posljednjih osam minuta igre (6:2), da bi naši mladići s dva pogotka samo ublažili poraz.

Roko Požarić i danas se upisao u strijelce postigavši polovicu pogodaka Reprezentacije.

Posljednji dvoboj grupnog dijela natjecanja na rasporedu je sutra, u utorak, s početkom u 9:30. Protivnik je Njemačka koja je u prva dva kola prvo poražena od Španjolske (11:9), a zatim pobijedila Francusku (11:6).