Porazom zaključili polufinalni turnir

event 07.02.2021.

Juniori Mladosti porazom su se oprostili od polufinalnog turnira Prvenstva Hrvatske koji se do danas odigravao na šibenskoj Crnici. U petom su kolu igrači Hrvoja Hrestaka izgubili od prošlogodišnjeg prvaka Mornara 4:6 (1:1, 0:3, 1:0, 2:2). Nakon solidnog starta u prvih osam minuta igre, druga dionica potpuno je pripala Splićanima (3:0). U nastavku se vodila […]

Juniori Mladosti porazom su se oprostili od polufinalnog turnira Prvenstva Hrvatske koji se do danas odigravao na šibenskoj Crnici. U petom su kolu igrači Hrvoja Hrestaka izgubili od prošlogodišnjeg prvaka Mornara 4:6 (1:1, 0:3, 1:0, 2:2).

Nakon solidnog starta u prvih osam minuta igre, druga dionica potpuno je pripala Splićanima (3:0). U nastavku se vodila izjednačena utakmica u kojoj je Mornar uspio održati prednost i stići do pobjede.

Narančić, Brnetić, Brčić i Mihaljević postigli su po jedan pogodak.

Ovim porazom Mladost je osvojila treće mjesto u skupini B te će se prvog dana završnog turnira, koji se igra od 19. do 21. veljače u Splitu, u četvrtfinalu susresti protiv drugoplasirane momčadi A skupine – Primorja.