Praznih ruku iz Splita

event 03.02.2017.

Žapci se iz Splita vraćaju praznih ruku. U utakmici punoj preokreta, izmjena vodstva, ali i puno tehničkih pogrešaka 3 vrlo važna boda ostaju u Splitu. Utakmica je počela pogotkom Andrije Vlahovića iz igrača više, ali to je bilo sve u prvoj četvrtini što su Žapci napravili. Na prvi mali odmor odlazi se s 3:1 za […]

Žapci se iz Splita vraćaju praznih ruku. U utakmici punoj preokreta, izmjena vodstva, ali i puno tehničkih pogrešaka 3 vrlo važna boda ostaju u Splitu.

Utakmica je počela pogotkom Andrije Vlahovića iz igrača više, ali to je bilo sve u prvoj četvrtini što su Žapci napravili. Na prvi mali odmor odlazi se s 3:1 za Jadranaše. U drugoj četvrtini totalni preokret Mladostaša, koji pogotcima Bašića, Pavičića i Lazića odlaze na veliki odmor s golom prednosti. Nakon odmora bolje starta momčad Mile Smodlake koja odlazi na dva razlike; prvo 6:4, a zatim i 7:5 s kojim se rezultatom odlazi na zadnji odmor. Zadnja četvrtina igra se gol za gol, a ključni trenutak događa se 1:27 do kraja kada Matias Biljaka skrivljuje peterac zbog nepravilnog, tj. preranog ulaska u igru nakon isključenja Milakovića. Jerko Marinić Kragić realizira peterac za 10:9 što je i konačni rezultat ovog derbija 12. kola.

Mladost je ovim porazom ostala na trećem mjestu s 19 bodova, Primorje i Mornar su na četvrtom i petom mjestu u 14 bodova.havk