Premier liga: Poraz i od Šapca

event 27.11.2021.

Mladost nije uspjela upisati povoljan rezultat protiv Šapca. Doživjeli su Žapci poraz 11:8 (4:4, 3:1, 4:0, 0:3) u 5. kolu Premier lige. U šestom kolu igrači trenera Bajića su slobodni, a turnir u Beogradu završavaju sutra u 11:50 utakmicom protiv Jadrana iz Herceg Novog. Susret protiv Šapca nije protekao u skladu s očekivanjima prijatelja kluba. […]

Susret protiv Šapca nije protekao u skladu s očekivanjima prijatelja kluba. Mladost je čitavim tijekom utakmice bila u zaostatku. Do sredine druge četvrtine Žapci su tri puta uspjeli poravnati rezultat; za 1:1, 4:4 i 5:5, da bi potom nastupila “golgeterska suša” koja je trajala 18 minuta. Za to vrijeme Marcelić i Jurlina su čak 6 puta vadili loptu iz mreže. Tek pred sami kraj poraz je ublažen nakon 2 gola Vrbnjaka i jednog zgoditka Rakovca.

Strijelci: Rakovac (3), Lazić (2), Vrbnjak (2) i Dašić (1).