Preminuo g. Zdravko Hebel

event 14.08.2017.

Napustio nas je Zdravko Hebel u 75. godini nakon teške bolesti. Ispraćaj Zdravka Hebela biti će 16.8. u 15:15 na Krematoriju Mirogoj Zdravko Hebel, naš Zula, bio je istaknuti golman Mladosti i reprezentacije s kojom je osvojio zlatnu olimpijsku medalju 1968. u Meksiku. U 15 godina klupske karijere osvojio je 6 naslova prvaka Jugoslavije, 4 […]

Napustio nas je Zdravko Hebel u 75. godini nakon teške bolesti. Ispraćaj Zdravka Hebela biti će 16.8. u 15:15 na Krematoriju Mirogoj

Zdravko Hebel, naš Zula, bio je istaknuti golman Mladosti i reprezentacije s kojom je osvojio zlatnu olimpijsku medalju 1968. u Meksiku. U 15 godina klupske karijere osvojio je 6 naslova prvaka Jugoslavije, 4 naslova klupskog prvaka Europe, te Kup pobjednika kupova i europski Superkup.
Po završetku golmanske karijere, Zdravko Hebel obavljao je brojne sportske dužnosti. Bio je vaterpolo sudac, potom predsjednik Udruge vaterpolo sudaca, predsjednik Hrvatskog vaterpolskog saveza te predsjednik Hrvatskog olimpijskog odbora. Uz bogatu sportsku karijeru, Zdravko Hebel je imao i značajnu znanstvenu karijeru kao profesor na Elektrotehničkom fakultetu u Zagrebu.
Ispraćaj Zdravka Hebela je u srijedu 16.8. u 15:15 na Krematoriju Mirogoj.