Primorje EB ostalo na -10

event 29.07.2022.

U trećem kolu polufinalnog turnira kadeti Mladosti svladali su Primorje EB 16:6 (5:0, 7:4, 3:1, 1:1).  Večeras su mladi Žapci odigrali jedni vrlo dobru utakmicu i zonskom obranom potpuno neutralizirali napad Primorja. Posebice je to bilo izraženo u prvih 10 minuta, kad su mladostaši “zaključali” vlastita vrata a u napadu nizali gol za golom, te […]

U trećem kolu polufinalnog turnira kadeti Mladosti svladali su Primorje EB 16:6 (5:0, 7:4, 3:1, 1:1).

Večeras su mladi Žapci odigrali jedni vrlo dobru utakmicu i zonskom obranom potpuno neutralizirali napad Primorja. Posebice je to bilo izraženo u prvih 10 minuta, kad su mladostaši “zaključali” vlastita vrata a u napadu nizali gol za golom, te ostvarili visokih 7:0. Propustila je zona Mladosti i po koju loptu iza leđa odličnih vratara Radmana i Subote, ali to nije umanjilo vrlo dobar dojam i zrelu igru Žabaca u večerašnjem susretu. Dokaz tome je i pljesak roditelja i navijača po okončanju dvoboja, kao i zadovoljstvo trenera Sappea.

Žapce u subotu u 10:10 očekuje susret protiv Zadra 1952 koji je u dosadašnja tri susreta upisao 3 uvjerljive pobjede.

Strijelci: Šorić 5, Čolović 3, Erenda 2, Maglica 2, Petrović Malešević 2, Sappe 1 i Brčić 1.