Remi na otvaranju

event 20.07.2017.

Mlađi juniori Mladosti odigrali su neodlučeno na startu završnog turnira Kupa Hrvatske. U neizvjesnoj utakmici rezultat protiv splitskog Mornara bio je 8:8. Naši mladići mogu biti zadovoljni s konačnim ishodom jer su u posljednjih 5 minuta ušli sa zaostatkom od 3 gola (5:8). Ipak su u najvažnijim trenucima susreta pokazali karakter i osvojili vrijedan bod. […]

Mlađi juniori Mladosti odigrali su neodlučeno na startu završnog turnira Kupa Hrvatske.

Istaknuo se Brnetić sa 3 gola, 2 je postigao Požarić dok su po jedan postigli Dedić, Žuvela i Mihić.
U petak u 13 sati Mladostaši igraju protiv dubrovačkog Juga.