Remi na startu protiv Juga

event 21.07.2016.

Mlađi kadeti započeli su turnir završnice Kupa Hrvatske u Korčuli. Mladostaši su na startu turnira igrali neodlučeno protiv Juga 5:5 (0:3, 4:2, 0:0, 1:0). Mladići pod vodstvom trenera Bajića izvrsno su otvorili utakmicu. Sredinom 2. četvrtine vodili su čak sa 4:0, ali u nastavku utakmice kao da su stali. Već do kraja četvrtine Jugaši su […]

Mlađi kadeti započeli su turnir završnice Kupa Hrvatske u Korčuli. Mladostaši su na startu turnira igrali neodlučeno protiv Juga 5:5 (0:3, 4:2, 0:0, 1:0).

Mladići pod vodstvom trenera Bajića izvrsno su otvorili utakmicu. Sredinom 2. četvrtine vodili su čak sa 4:0, ali u nastavku utakmice kao da su stali. Već do kraja četvrtine Jugaši su smanjili na 5:4, ali u drugom poluvremenu Žapci nisu postigli niti jedan pogodak.
Dva gola za Mladost postigli su Bašić i Vučković, a jedan je postigao Paić.
U petak Mladostaše čekaju dva susreta i rasplet u skupini. U 12:30 sastaju se protiv domaćina KPK, dok u 19:20 igraju protiv Zadra.