S Jugom za 5. mjesto

event 15.07.2017.

Nade HAVK Mladosti pobjedom su protiv Medveščaka, domaćina završnog turnira Kupa Hrvatske, osigurali borbu za 5. mjesto. Mladostaši su od početka kontrolirali rezultat. Prvu četvrtinu završili su vodstvom 3:0, dok je na poluvremenu rezultat glasio 4:0 u korist Žabaca. Od poluvremena je proradio i Medveščakov napad, ali nedovoljno da bi ugrozio rezultat. Na kraju +6 […]

Nade HAVK Mladosti pobjedom su protiv Medveščaka, domaćina završnog turnira Kupa Hrvatske, osigurali borbu za 5. mjesto.

Mladostaši su od početka kontrolirali rezultat. Prvu četvrtinu završili su vodstvom 3:0, dok je na poluvremenu rezultat glasio 4:0 u korist Žabaca. Od poluvremena je proradio i Medveščakov napad, ali nedovoljno da bi ugrozio rezultat. Na kraju +6 (10:4) za Mladost.

Na vrhu liste strijelaca našao se Lovro Habuda s 3 pogotka, Bartol Bučević postigao je 2, dok su Borna Brkić, Marin Rogulj, Jan Bušić, Diego Antunović i Tomislav Kvaternik postigli po 1 pogodak.

Mladostaši sutra igraju posljednju utakmicu na turniru, i to onu za 5. mjesto koja je na rasporedu u 10,00 sati.