Uspješno gostovanje u Obrenovcu

Sjajna i visoka pobjeda protiv Partizana

event 27.03.2024.

Početak da se poželjeti ljepši nije mogao. Mladost je u 1. kolu prvog turnira za ostanak u Premier ligi (poredak od 9. do 12. mjesta), u Obrenovcu svladala beogradski Partizan i više nego uvjerljivo 14:7 (4:4, 2:0, 5:0, 3:3)

Sjajnom i discipliniranom obranom, naša je momčad potpuno otupila napad suparnika koji 17 i pol minuta nije postigao gol! Od minutu i pol prije kraja prve četvrtine, pa do prve minute igre u zadnjoj četvrtini. Kada više od polovice utakmice ne postignete pogodak, onda se ni ne možete nadati ićem boljem od vrlo visokog poraza.

Strijelci za Mladost bili su – Bartul Bučević 2, Maroje Gluhaić 2, Jerko Penava 2, Daro Rakovac 2 , Branimir Herceg 2, te Goran Solje, David Mijić, Luka Bajić i Toni Bušić po 1 gol.

Mladost sutra (u četvrtak) igra u Šapcu protiv istoimenog domaćina koji je inače u Prvenstvu Srbije plasiran mjesto iznad Partizana.