prvo kolo Kupa Hrvatske

Sjajno drugo poluvrijeme mlađi juniora

event 27.09.2024.

Pobjedom su mladići našeg trenera Zorana Bajića, odnosno mlađi juniori Mladosti otvorili završni turnir Hrvatskog kupa za mlađe juniore (rođ. 2008. i mlađi) u Zadru

Mali Žapci dvostruko su bolji od kolega iz splitskog Mornara, barem tako pokazuje i dokazuje konačan rezultat, 12:6 (4:3, 2:2, 5:1, 1:0).
Suparnici nisu niti jednom poveli, a još nije bila sredina prve četvrtine, Mladost je već vodila 4:0 (Maglica 2, Šorić i Erenda). Mornar je uspio smanjiti na minimalan zaostatak u prvoj i drugoj četvrtini (4:3 i 6:5) i to je bilo sve.

U drugom dijelu utakmice naši su mladići postigli 6 ‘komada’, primili samo jedan pogodak, te su s 3 boda ušli u natjecanje.
Strijelci za Mladost bili su – Ivan Maglica, Petar Erenda i Matej Šorić po 3 gola, dok su po jedan postigli Luka Terzić, Roko Bolanča i Karlo Šindler.

U petak, drugog dana natjecanja Mladost igra prvo protiv Solarisa (09.00 sati), te navečer kontra splitskog Jadrana (18.20 sati).