Slavlje kadeta protiv Korčulana

event 31.07.2021.

Kadeti Mladosti su upisali prvu pobjedu na Prvenstvu Hrvatske. Igrači trenera Sappea svladali su KPK 10:3 (4:1, 1:2, 3:0, 2:0). U zadnjem kolu skupine A, Mladost igra protiv Juga 31.7. u 9:35. Budući su kadeti KPK nastupili s dosta mlađih igrača, trener Sappe je više prilike dao Žapcima koji obično imaju manju minutažu. Prema riječima […]

Kadeti Mladosti su upisali prvu pobjedu na Prvenstvu Hrvatske. Igrači trenera Sappea svladali su KPK 10:3 (4:1, 1:2, 3:0, 2:0). U zadnjem kolu skupine A, Mladost igra protiv Juga 31.7. u 9:35.

Budući su kadeti KPK nastupili s dosta mlađih igrača, trener Sappe je više prilike dao Žapcima koji obično imaju manju minutažu. Prema riječima trenera, bilo je nedostataka u njihovoj igri i pristupu pa je u prve dvije četvrtine je razlika iznosila samo +2, da bi nakon promjene strana Mladost zaigrala odlučno u obrani. Nisu naši kadeti dozvolili niti jedan gol u svojoj mreži, a zabili su ih 5 za konačnih 10:3.

Strijelci: Stančić 4, Erenda 2, Udovičić 2, D. Sappe 1, Čolović 1.